Fanatic Tour Spor Organizasyon  Dünyasına Hoşgeldiniz

Antalya bölgesi kış futbol hazırlık kampları ve çeşitli spor organizasyonları ile önemli bir marka haline geldi.

Antalya, Lara, Belek ve Side-Manavgat bölgelerindeki lüks otellerin bu gelişmelerde çok önemli katkıları bulunmaktadır. Sunmuş oldukları konaklama imkanları, yeme-içme konusundaki  kaliteli servisin yanı sıra, enternasyonel standartlardaki futbol sahaları ile mükemmel bir kombinasyona imza attılar.

Buna ilaveten kış aylarındaki iklim koşulları, tabiat ve tarihi güzelliklerinin uyumu Antalya bölgesinin çok sevilen ve tercih edilen hedef bölge haline gelmesini sağlamıştır.

Kurulduğumuz yıldan bu yana Futbol ateşiyle başlayan yolculuğumuz yukarda sözünü ettiğimiz gelişmelerin ışığında bugünkü durumumuza gelmemizi sağlamıştır.

Gerek yerli kulüplerimizin gerekse yabancı misafirlerimizin kamp organizasyonunda göstermiş olduğumuz sabır, gayret, iyi niyet, dürüstlük  ve hassasiyet  vizyonumuzla FANATIC TOUR bu alanda mütevazi yerini almıştır ve kamp organizasyonlarında profesyonelliği ile lider olmayı hedefleyen şirketimiz sunduğu güleryüzlü ve kaliteli hizmetiyle Spor Turizminin yükselen markası konumuna gelmektedir.

Bizleri bu konuda destekleyen ve emek harcayan herkese çok teşekkür ederiz.