VeliLig

VeliLig

Rezervasyon kaydınız 4 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

LİGE KATILMA ŞARTLARI

1 – Lige katılacak her takım, takımlarının kulüp ya da okul isimleri ile turnuvaya katılacaktır. Kulüplerin futbol kulübü olma zorunluluğu yoktur. Oyuncular bir kulübün veya okulun sporcu velisi olmalıdır (sporcu babası). (Öğretmen takımlarımız hariç) Gerekli kontroller ilgili federasyonlardan ve okullardan yapılacak olup, velilerde soyadı benzerliği aranacaktır. Takımlar, oyuncularının isimlerini, kimlik fotokopileri, sporcunun lisans fotokopisi ve kimliğini, takım temsilcilerini, temsilcilerinin iletişim bilgilerini, lige katılım ücretlerini, 17 Şubat 2020 tarihine kadar lig komitesine ulaştıracaktır.

2- Lige katılım ücreti, takım başına 2.000 TL'dir.

Bu ücrete, hakem ücretleri, saha bedelleri, malzemelerin sağlanması, ekip giderleri vb. dahildir. Süresinde gerekli belgeleri sunmayan ve katılım ücretlerini ödemeyen takımlar lige alınmayacaktır.

3 – Takım ve maç kadroları 8 asil ve maksimum 3 yedek oyuncudan oluşmak zorundadır. Lig öncesi takım listeleri istenecek, maç öncesi alınacak maç kadrosunun bu isimlerden oluşturulması istenecektir. Turnuva boyunca diğer takımlardan veya dışarıdan oyuncu transferi yapılamaz, listeler değiştirilemez.

4 - Her takım bir kaptan bildirmek zorundadır. Lig yönetimi belirtilen kaptanlarla mail ya da whatsapp yoluyla iletişime geçer. Kaptanlar haricindeki kişilerden gelen talepler istenmeyen olayların engellenmesi adına dikkate alınmaz. Kaptanlar ligle ilgili her türlü bilgiyi takım arkadaşlarına aktarmakla sorumludur. Olası bir kaptan değişikliğinde lig yönetiminden onay alınmalıdır.

5- Lige baba-sporcu olarak katılım zorunludur (Öğretmen takımları hariç). 

6- Kulüplerimizden 1 (bir) hocamız kontenjan olarak veli takımlarında oyuncu olarak bulundurulabilir.

Benzer Etkinlikler

The 11th International Masters Cup

The 11th International Masters Cup

Oyunda Kal

Oyunda Kal

VeliLig

VeliLig

Sigorta Sektör Ligi Ön Ödeme

Sigorta Sektör Ligi Ön Ödeme

Call Center